TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege 2020


TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege Hakkında

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!'ın, en çok başvuru aldığı bölgelerden biri olan Ege Bölgesine yönelik olarak kurgulanan TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege ile girişimci gençlerin EGİAD işbirliğinde desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Katılımcılar nasıl belirlenmektedir?

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!'a başvurmuş, değerlendirme aşamasını başarı ile geçmiş fakat sıralama neticesinde 2020 katılımcıları arasında yer alamamış Egeli ekipler (Ege Bölgesinde yaşayan ya da Ege Bölgesinde öğrenim gören üyeye/üyelere sahip ekipler) TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege'ye katılma fırsatını yakalamaktadır.


 • 1- Ege Eğitim Kampı > 24-25 Şubat 2020

  Eğitim Kampına seçilen ekipler iş modeli kanvasından müşteri kazanımına, ihtiyaç doğrulamadan fikri hakların korunmasına, destek ve yatırım süreçlerinden sunum tekniklerine kadar birçok konuda eğitim alma fırsatını yakalar.

  2- Ege Sunum Günü > 29 Şubat 2020

  Eğitim Kampının sonunda iş modellerini hazırlayan ekipler, iş modeli sunumlarını Ege Rhberlerinin değerlendirmesine sunarlar. Her üye, rehberlik edeceği ekibi bizzat belirler ve böylelikle ekibini programın bir sonraki aşamasına taşımış olur.

  3- Ege Rehberleri ile Çalışma Dönemi

  Ege Rehberlerinin seçtiği ekipler iki ay süresince girişim fikirlerini iş insanlarının rehberliğinde geliştirme şansı yakalar.

  4- Ege Final Günü

  İki ay boyunca Ege Rehberleri ile birlikte çalışan ekipler, final gününde iş planlarını TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege jürisine sunarlar.

Başvuru dönemi 1 Kasım 2018’de açılacaktır