AIRMED

AIRMED

Airmed; sağlıklı,izlenebilir, verimli bir tarımsal üretimin önündeki en büyük engellerden biri olan bitki takibini drone görüntüleme teknolojisini kullanarak çözüm bulmayı hedefler.

ALGAE BIODIESEL

ALGAE BIODIESEL

Atık su ve baca gazlarını mikroalgler yardımıyla arıtarak, bu kaynaklardan karbon nötr biyodizel üretmektedir.

DEGZ

DEGZ

Sualtını erişilebilir hale getirmek ve sualtı ıslahını kolaylaştırmak amacıyla, alt parçaları ve yazılımıyla özgün, uluslararası rekabet potansiyeli bulunan insansız sualtı araçları üretiyoruz.

CURIOSMO

CURIOSMO

Curiosmo, Tıpta Uzmanlık Sınavına (TUS) çalışan tıp öğrencilerine kişiye özel çalışma soruları sunarak bu öğrencilere daha az tekrarla daha çok şey öğreten online bir platformdur.

ÇE&BA

ÇE&BA

ÇE&BA, mikroorganizmalar tarafından sentezlenen nanopartikülle bakteriyel enfeksiyonları ve kontaminasyonları önlemeyi hedeflemektedir.

E-Playout

E-Playout

E-Playout, kendini geliştirmek isteyen e-spor oyuncularını ve takımlarını; matematik özel dersi alır gibi e-spor eğitimi alabileceği profesyonel/tecrübeli e-spor oyuncuları ve koçları ile bir araya getiren bir platformdur.

FluAI

FluAI

FluAI, üst yolunum yolu enfeksiyonu gösteren kullanıcıya kişisel analiz ve öneriler veren bir mobil sağlık uygulamasıdır. Kişinin uygulama içinde semptomlarını girmesi ve boğazının fotoğrafını çekmesi üzerine yapay zeka analizi ile durumu hakkında bilgiler ve öneriler sunar.

HIPPOCAMPUS

HIPPOCAMPUS

Hippocampus, ortaokul ve lise öğrencileri için crowd-sourcing yöntemi ile eğitim içerikleri alan ve bu bilgileri bit-size learning yöntemi ile eğlenceli hale getirerek sunan eğitim uygulamasıdır.

Magfi

Magfi

Mesajlaşma topluluklarını keşfetme uygulaması olan Magfi, sosyalleşmek isteyen kişileri ilgi alanlarına göre mesajlaşma gruplarında bir araya getiriyor.

Plastic Move

Plastic Move

Plastic Move, yılda çöpe giden 5 milyar bayat ekmekten doğada 3 ayda kaybolabilen ve maliyeti düşük biyoplastik hammaddeleri üretir.

WASTESPRESSO

WASTESPRESSO

Tüm kahve zincirlerine özel olarak geliştirdiği teknolojik kompostlama yöntemi ile kahve atıklarından doğada 60 günde çözünebilen tek kullanımlık plastikler üretir.

TeachVR

TeachVR

Sanayi sektöründe çalışan kişilerin, sanal gerçeklik simülasyonları ile mesleki becerileri artırmayı amaçlar.

Hakkında

Başvuru dönemi 1 Kasım 2018’de açılacaktır