2019 Dönemi

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!

2019 Dönemi Girişimcilik Kampı Katılımcıları Belli Oldu!

Ekiplerimizi Kutluyoruz!

"Ekip Adı" dikkate alınarak alfabetik olarak sıralanmıştır.

EKİP KATILIMCI ÜNİVERSİTE
ALBATROS BERKAY KÜÇÜKKILAVUZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
HATİCE DENİZ TEMURTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
FATMA ÖZTEL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
RAMAZAN KURBAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ALGDEHA MERT FURKAN FİLİZOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
MEHMET CAN SUCU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BENDİS HAVVA TUĞÇE GÜRSEL BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SEVDE NUR KÖSEOĞLU BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ÖZGE ÖZEL BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED ZEYN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ATILAY CAN PEKER BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BİLİM OTOMASYON KİTİ SAMED GENÇKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AHMET BİRKAN DALAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
BİOMECH CANER EMEÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
HÜRKAN ŞAHİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ŞEBNEM SARIÖZKAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BLUEDOT FERHAT BABACAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
FURKAN ALİYALÇIN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
SELİNAY FİLİZ PARLA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
CAR4FUTURE KUTLUHAN HAKAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
OĞUZHAN SARITAŞ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
DOĞUCAN SEYİDOĞLU İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
COLAY MEHMET ÇAĞATAY ATEŞ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
MERTCAN ÇİÇEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
DAİLY CAREER ENES DEMİREL MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
FERUZ CAN KAHVECİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
CAN BERK HAYRETDAĞ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
DAİMONDNA DOĞUKAN KAYGUSUZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ
SÜMEYRA VURAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ
DİJİTAL MARKET ARABASI ÖMÜR BÜYÜK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BEYTULLAH AYDIN YALOVA ÜNİVERSİTESİ
DOĞAL YAZILIM SERKAN KIDIR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BURHAN ÖZYILMAZ ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ
DSYAPP ESRA ABLAK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
ÖYKÜ DEMİRHAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
DENİZ ÖZTÜRK İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
ELPİS - ARKADAŞIM OLUR MUSUN? FATMA ŞEYMA ÇANKAYA KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
NEŞE BERA CERAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
ENSAR ENES YILMAZ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA USLU NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
MELTEM FISTIKÇIOĞLU KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
EMERF EFA KILIÇ SABANCI ÜNİVERSİTESİ
KAAN GÜRLER SABANCI ÜNİVERSİTESİ
FİLABOX UMUT ŞENÖZ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMET MERT TUNCEL CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
FLUX UMUT GÜVENÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
SERCAN UÇAK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
GALANTAMİN ALKOLOİDİ ÜRETİMİ ALİ SÜNE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BAKİ YAMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
SAMET EBİNÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
AHMET DOĞAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
GENGOO UMUT ACERBAŞTİMUR İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
MAZLUM TANRIKULU İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
GREENFARM EMİR ERCAN ÖZDEMİR ANKARA ENSTİTÜSÜ
EMİN ÖZDEMİR AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
HA-SAT NUMAN CENGİZ FIRAT ÜNİVERSİTESİ
BURAK KAÇMAZ FIRAT ÜNİVERSİTESİ
HİPOCEZ BEYZA ÇUVADAR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
ELİF MERAL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
ISO-SOLAR AHMET FUAT YALÇIN MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
SILA CANPOLAT İSTİNYE ÜNİVERSİTES
MELİKE NUR DOĞAR MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
KİSAR NABİCAN GÖKTÜRK ÖZDEMİR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
BAHADIR GÖKBERK ÖZDEMİR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
AYÇANUR TEKİN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
HAKAN AKTAN NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
MEGSEN NECMETTİN KAYA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA TOPRAK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
BESTE ŞEVİK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
EMİR İBRAHİM IŞIK GAZİ ÜNİVERSİTESİ
MOBİL CPM CİHAZI AHMET BELEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
EDANUR AYIK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA YERLİKAYA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
HALİL KARAMAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
ÖMER SALİH KAPA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
NİNJACODERS - KODİT EĞİTİM SETİ ÇAĞLAYAN ŞERBETÇİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
FEYZA YELİZ BAYINDIR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
PANEM REMZİCAN TOPER GAZİ ÜNİVERSİTESİ
OSMAN GÖKBEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA CAN KARAGÜLLÜ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
ASLIHAN AYDOĞAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ
PERDİBOOK HALİL YILDIZ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
GİZEM ERTAŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
PHYSİO TECH OSMAN CİNGİTAŞ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
ŞEYMA NUR ÇİÇEK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
SYS LABORATUVAR SİSTEMLERİ SERHAT YURTERİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
YASEMİN KURTULBAŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
SONGÜL ATEŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
TASARIM-HANE YÜKSEL DEMİREL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
SİNAN DEMİREL BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
TECHNOFARM YAKUP ÖZBEY İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
ENES DOĞAN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
ŞEVVAL ÖZEK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
ÖMER ŞINIK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
SAVAŞ KORKMAZ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
TERCÜMANİMASYON BEDRİ FURKAN AYDAR FIRAT ÜNİVERSİTESİ
EMRE ÇITAK FIRAT ÜNİVERSİTESİ
TIKLA GELSİN BAKICIM BİLGE CANITEZ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
DEMET YELEKCİOĞLU İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
AYÇA GÜL DANIŞ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
WOMEN'S SELF DEFENCE ACADEMY İDİL KANDİL ANKARA ÜNİVERSİTESİ
EYLEM ÇAĞIL BAŞÇUHADAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Başvuru dönemi 1 Kasım 2018’de açılacaktır