TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege 2020

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege Hakkında

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!'ın, en çok başvuru aldığı bölgelerden biri olan Ege Bölgesine yönelik olarak kurgulanan TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege ile girişimci gençlerin EGİAD işbirliğinde desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Katılımcılar nasıl belirlenmektedir?

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!'a başvurmuş, değerlendirme aşamasını başarı ile geçmiş fakat sıralama neticesinde 2020 katılımcıları arasında yer alamamış Egeli ekipler (Ege Bölgesinde yaşayan ya da Ege Bölgesinde öğrenim gören üyeye/üyelere sahip ekipler) TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege'ye katılma fırsatını yakalamaktadır.


 • 1- Ege Girişimcilik Kampı > 24-25 Şubat 2020

  İzmir Ekonomi Üniversitesi ev sahipliğindeki Girişimcilik Kampına seçilen ekipler iş modeli kanvasından müşteri kazanımına, ihtiyaç doğrulamadan fikri hakların korunmasına, destek ve yatırım süreçlerinden sunum tekniklerine kadar birçok konuda eğitim alma fırsatını yakalar.

  2- Ege Sunum Günü > 29 Şubat 2020

  Eğitim Kampının sonunda iş modellerini hazırlayan ekipler, iş modeli sunumlarını Ege Rhberlerinin değerlendirmesine sunarlar. Her üye, rehberlik edeceği ekibi bizzat belirler ve böylelikle ekibini programın bir sonraki aşamasına taşımış olur.

  3- Ege Rehberleri ile Çalışma Dönemi

  Ege Rehberlerinin seçtiği ekipler iki ay süresince girişim fikirlerini iş insanlarının rehberliğinde geliştirme şansı yakalar.

  4- Ege Final Günü

  İki ay boyunca Ege Rehberleri ile birlikte çalışan ekipler, final gününde iş planlarını TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege jürisine sunarlar.

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege 2020 Rehberler & Ekipler

Accident Alert System/AAS

Accident Alert System/AAS

Kaza raporlarını derleyip sık kaza yapılan yollara yaklaşırken sürücüyü uyaran ve böylece kazaların tekrarını engelleyerek kaza sayısını azaltan akıllı sistem.

BonnyBaby

BonnyBaby

Annelerin hamilelik ve doğum sonrası süreçlerini bilinçli geçirmelerini sağlayan, gerektiğinde uzman doktorlarla iletişimi kolaylaştıran bir mobil uygulama. Ayrıca bebeğin yaşayabileceği olası problemleri küçük testlerle belirleyip erken önlem almalarına yardımcı oluyor.

Buton

Buton

Gıda üreten kuruluşlardaki fazla yemekleri, ihtiyaç sahibi insanlarla buluşturan sosyal platform.

Genotek

Genotek

Erken aşama karaciğer kanserine yakalanmış veya yakalanma olasılığı taşıyan bireylerin kullanımına yönelik destekleyici ürün.

Kitap Kulübü

Kitap Kulübü

Sanal kitap toplantıları ile farklı bakış açılarına ve hayat deneyimlerine sahip insanları buluşturan mobil uygulama.

Waiterating Crew

Waiterating Crew

Restoranlardaki hizmet kalitesini yükseltmeyi, işe alım standartları oluşturmayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı sağlayan dijital çözüm.
Başvuru dönemi 1 Kasım 2018’de açılacaktır