Virtual try

Virtual try

Ürünümüz giyim sektöründe perakende ve online mağazacılıkta müşterilerin kıyafetleri üzerlerinde gerçekçi bir şekilde görmelerini sağlayacak bir artırılmış gerçeklik uygulamasıdır. Bunu mağazalarda profesyonel ekranlar ile online alışverişte SaaS şeklinde kullanabilecek markalar.

Traineepath

Traineepath

Gücünü oyunlaştırma ve yapay zekadan alan TraineePath, her bölüm için hazırlanan eşsiz içerikleri ile öğrencilerin kısa sürede akademik ve sektörel ilgisini görmesini sağlarken, kişiselleştirilmiş raporlarla öğrencinin kariyer yoluna dair tavsiyelerde bulunan bir mobil uygulama.

MedThermo

MedThermo

İnsülin iğneleri için sıcaklığın kontrollü şekilde tutulabildiği akıllı bir sistem bulunmamaktadır. Diyabet hastaları için çok büyük önem arz eden bu ihtiyacı karşılamak amacıyla sunduğumuz projeyle taşınabilir İnsülinEnjektörü için MedikalAkıllıTermosun yapılması amaçlanmaktadır

Blueit

Blueit

Blueit, hanelerde harcanan su miktarını, anlık olarak izleyip istatistikleri raporlayan bir donanım sistemi ve buna bağlı bir mobil uygulamadan oluşur. Kullanıcıların su tüketimlerini takip edip donanım sayesinde tasarruf sağlayabilecekleri bir su izleme sistemidir.

epoka

epoka

Epoka derin öğrenme ile mobilyaların oda fotoğraflarına sanal olarak eklenmesini mümkün kılacak olan bir mobil pazar yeri uygulamasıdır. Epoka mobilyaları algılar, görselden gerçekçi bir şekilde siler ve yeni mobilyayı odanın renklerine uygun olarak yerleştirir.

PLANTRIC

PLANTRIC

Gıda atıklarına sahip kurum ve kuruluşlardan toplanan atıklardan, geliştirdiğimiz Plantric kompostlama yani gıda atıklarını gübreye dönüştürme makinesi sayesinde kısa sürede verimli gübreler elde edip; gübrelerin satışından elde edilen gelirden bu kurumlara pay vermek.

ConFarm

ConFarm

ConFarm'ın özel tasarlanmış transparan konteynerları içerisinde hidroponik tarım kullanarak gelişmiş şehirlerden Afrika'nın uzak köylerine kadar her yerde taze ve sağlıklı tarım ürünleri tüketmek isteyen herkes için geleceğin tarımını yapıyoruz!

ReFurniture

ReFurniture

E-atık tesislerinden ayrılan atıklarla uzun ömürlü, fonksiyonel ve estetik ev içi aydınlatma ve dekorasyon ürünler tasarlayacağız. Hedefimiz, atık tesisleri ile tüketici arasında oluşturacağımız köprüyü; yarattığımız sosyal platform, atölye ve deneyim sahalarıyla güçlendirmek.

Construction Panda

Construction Panda

Construction Panda ideal yaşam alanlarını inşa etmeyi sade, şeffaf ve planlanabilir hale getiren online bir pazar yeridir.

MARNA

MARNA

Denizlerdeki plastik kirliliğinin azaltılması için biyo-bozunur yerli doğal ham maddeler kullanarak balıkçılık ve su ürünleri üretiminde kullanılan ağ ve halatların üretilmesidir.

Quakecom

Quakecom

Binada yer alan ''Quakecom'' üniteleri sayesinde deprem anında algılanan yükseklik yıkım verisi, enkazdaki kişi sayısı ve buna ilişkin kişisel bilgiler afet koordinasyon merkezine anlık olarak ileterek arama kurtarma ekiplerinin ilk 72 saatte etkili çalışmasını sağlayacaktır.

BIOTICO

BIOTICO

Yüksek potansiyele sahip organik atıkların-kahve telvesi gibi-hammadde olarak kullanılmasıyla, ithal edilen yüksek maliyetli enzimleri ve yağ asidi şeker esterleri gibi aktif maddelerin, temiz teknolojiler sayesinde endüstriyel ölçekli olarak yerli ve ucuz şekilde üretilmesidir.

.

Başvuru dönemi 1 Kasım 2018’de açılacaktır