Algdeha

Algdeha

Algdeha, küresel ısınma ile balıkların yağ hacminin düşmesi ve buna bağlı endüstrilere sürdürülebilir kaynak arayışından yola çıkarak, hayvansal ürünleri mikroorganizmalardan elde etmeyi hedefler.

BLUEDOT

BLUEDOT

Bluedot, elektrikli araba kullanıcıların en yakın şarj ünitesini bulduğu, ödeme ve rezervasyon gerçekleştirdikleri; şarj ünitesi sahiplerinin paylaşım ekonomisi ile gelir elde ettiği pazaryeridir.

COLAY

COLAY

Colay, şirketlere yeni mezunlar arasından doğru adayları bulmalarını sağlayan yapay zekâ destekli bir dijital platformdur.

DYSAPP

DYSAPP

DysApp, disleksiye çoklu çözüm üreterek dislektik çocukların okuma-yazma hızlarını artırıp, hata oranlarını en aza indiren ve alanında uzman kişilerin işini mobil platforma taşıyan ulaşılabilir bir sosyal girişim uygulamasıdır.

EMERF

EMERF

Emerf, ambulanslara monte edilen adaptif yönlü anten sistemi sayesinde gerekli durumlarda, doğru trafik şeritlerine, radyo frekansı teknolojisini kullanarak, taşıtları ambulans gelmeden önce radyolarına gelen anons ile bilgilendirir ve yolu önceden açmalarını sağlayıp, hastalara erken müdahale imkânını artırır.

GENGOO

GENGOO

Gengoo, altyazılı videolardan toplanılan bilinmeyen kelimelerle interaktif şekilde dil öğreten bir platformdur.

KİSAR – BAL KUTUSU

KİSAR – BAL KUTUSU

Kisar - Bal Kutusu, bal üretim verimliliğini arttırırken, geleneksel yöntemleri endüstri 4.0 standartlarına taşır, arı yaşamını korur.

KODİT

KODİT

Kodit, 5-6 yaş grubu çocuklar için tasarlanmış; onların algoritmik düşünme ve problem çözme becerilerini geliştiren, MEB’in belirlediği 63 kazanımı destekleyen, hem evde hem okulda kullanılan bir eğitim setidir.

MEGSEN

MEGSEN

Megsen, inme sonrası evde rehabilitasyona olanak veren, VR gözlük destekli ve internet üzerinden kolayca ulaşılabilen bir uygulamadır.

PERDIBOOK

PERDIBOOK

Perdibook, çocukların karakter analizi ve ilgi alanları tespitini yapan interaktif e-kitap uygulamasıdır.

TECHNOFARM

TECHNOFARM

Technofarm, geleceğin tarım yöntemi olan topraksız tarımda; birim alanda sağlanan verimliliği artıran ve zirai donu minimize eden,bununla birlikte mobil uygulama ile, çiftçiye ürün yetişmesindeki tüm süreci aktaran bir otomasyon sistemidir.

WOMEN SELF-CONFIDENCE ACADEMY

WOMEN SELF-CONFIDENCE ACADEMY

Women Self Confidence Academy, kadınların bedenleriyle barışık kalmaları,kendilerini tehlikelere karşı korumayı öğrenmeleri ve sosyal alanda daha aktif olabilmeleri için kurulan bir kadın güçlenme platformudur.

.

Başvuru dönemi 1 Kasım 2018’de açılacaktır